Сублімаційний чи дисперсний друк – популярний спосіб нанесення зображення на синтетичний текстиль, кераміку або метал. Унікальність методу полягає у швидкому переході пігменту барвника з твердого стану в газоподібний, виключаючи рідку фазу. Для цього чорнило попередньо наноситься на папір і, при нагріванні під розігрітим пресом до температури 180-200 градусів, випаровуючись, проникає в тканину або виріб, попередньо оброблені спеціальним розчином. В результаті зображення виходить стійким, довговічним та дуже чітким.
Нанесення малюнка за допомогою сублімації відкриває широкі можливості для бізнесу та творчості. Корпоративний одяг, чашки, текстиль з логотипом бренду – ефективний маркетинговий інструмент.
Футболки з яскравими широкоформатними зображеннями – модний тренд, який завжди приваблює погляди. Шарфи та хустки з принтом – стильний елемент одягу, який застосовують як атрибут корпоративного стилю та одягають на спортивні заходи.
Друк на прапорах методом сублімації може застосовуватися як оформлення інтер’єру, так і для вулиці. Стійкість малюнка до ультрафіолету та атмосферних опадів робить друк методом сублімації дійсно вигідним вкладенням.
Приклади робіт
Переваги сублімаційного друку
- Чіткість зображення. Помітні лінії, контраст, насиченість кольорів і відтінків — це стосується малюнків чи логотипів, нанесених методом сублімації. Якість зображення цілком порівняно з фотодруком, при цьому швидкість друку набагато вища.
- Стійкість до вигоряння та змивання. Принти не втратить зовнішній вигляд при багаторазовому пранні, терті або прямим впливом сонячних променів. Сублімаційний друк на тканині – це вибір тих, хто бажає отримати промопродукцію з малюнком або логотипом, яка прослужить тривалий час.
- Широка палітра відтінків. Повноколірні зображення мають завершений вигляд і завжди привертають увагу оточуючих яскравістю та контрастністю.
- Відсутні обмеження за розмірами та складністю малюнка. Технологія дозволяє створювати широкоформатні зображення без фантазії. Унікальна можливість не обмежувати себе параметрами та деталями малюнка.
- Екологічна безпека. У процесі друку сублімації використовуються нешкідливі фарби. Вони не мають запаху, не виділяють токсичних речовин та абсолютно безпечні для людини.
- Відсутність тактильного відчуття малюнка. Грубий накат на тонкій тканині завжди “здешевлює” виріб. Практично невідчутні зображення, створені методом нанесення сублімації, завжди виглядають більш виграшно.
- Можливість нанесення двостороннього зображення. Шляхом фарбування тканини сублімація дає можливість друку малюнка відразу з двох сторін. Актуально при створенні прапорів, плакатів та іншої промопродукції.
- Універсальність. Даний вид друку підходить для виготовлення малюнка на одязі, парасольках, гуртках, чашках, прапорах та будь-якій іншій брендованій продукції.
- Висока швидкість нанесення. Сублімаційний метод часто використовується при необхідності виконати оперативне замовлення внаслідок швидкої швидкості друку малюнка.
- Можливість виготовлення великих та невеликих партій продукції. Сублімація не має обмежень щодо кількості тиражу. Наша компанія готова працювати із замовленням від 1 одиниці до необхідної кількості.
Особливості технології
Сублімаційний метод створення малюнка полягає в термозгонці твердих барвників. Переходячи відразу в стан газу, чорнило глибоко проникає в пори оброблюваного матеріалу і там конденсується. Під впливом температури поверхня починає трохи розплавлятися. Таким чином, частинки фарби буквально злютовують з поверхнею, утворюючи щільний шар.
В результаті принт виходить стійким до температурних та механічних впливів. При цьому сублімаційний друк наноситься на різну продукцію однаково красиво і якісно.
У нас на виробництві ми використовуємо технологію непрямого чи проміжного друку. Процес нанесення малюнка проходить два етапи. На першому створюється друк дзеркального зображення на силіконізуючому папері. На другому – малюнок переноситься на готовий виріб за допомогою термічних пресів різних конфігурацій:
- планшетний – використовується для друкування на готових виробах: сумки, рюкзачки, парасольки, рушники;
- кепковий – використовується на друку на кепках та бейсболках;
- пресс для друку на кружках – Спеціальна обтискна гума щільно притискає папір до чашки або фляги, тим самим зображення переноситься яскраво та барвисто;
- каландр – професійний прес для широкоформатного перенесення зображень.
Непрямий друк широко використовується фабриками для виробництва одягу: жіночим, чоловічим, дитячим, а також дизайнерами. Для втілення своїх ідей, створення неповторних малюнків та логотипів. Технологія непрямого друку спрямовано серійне виробництво.
Під час друку методом сублімації, зображення, принти, малюнки та логотипи завжди виглядають яскраво та стильно, відрізняються довговічністю та зносостійкістю. Саме тому сублімаційний друк – дуже популярна послуга, яку вигідно замовити у нас на сайті.
Сублімаційний друк на футболках
Фабрика Орловських пропонує сублімаційний друк на футболках та іншому текстилі. Метод нанесення зображення дозволяє отримати виріб з унікальним малюнком, який відрізняється стійкістю при багаторазовому пранні, не тьмяніє під впливом ультрафіолетових променів і виглядає дорого.
Футболки з малюнком, виготовлені методом сублімаційного друку – це найкраще рішення для прояву індивідуальності, для подарунка коханим та близьким, для створення єдиного стилю працівників або проведення промо-акцій, презентацій, урочистостей, де потрібне використання одягу з логотипом компанії. Сублімація – ефективний інструмент створення рекламної продукції, що дозволяє відтворити зображення до найдрібніших деталей. У нас на сайті можна замовити футболки з принтом у поодинокому нанесенні або великим тиражем.
Сублімаційний друк на кружках, чашках
Чашки та кружки із зображенням, візерунком, написами чи логотипом компанії – один із найпоширеніших видів сувенірної продукції, яка буде відмінним рішенням для проведення рекламних кампаній та акцій. Яскраві та стильні чашки формуватимуть сприятливий імідж компанії, а малюнок, нанесений методом сублімації, залишатиметься стійким тривалий період. Чашки з сублімацією можна мити в посудомийній машині, нагрівати в мікрохвильовій печі та наливати в них холодні або гарячі рідини без шкоди для покриття.
Сублімаційний друк на чашках – це чудовий подарунок для друзів та близьких. Можливість нанести індивідуальне зображення та радіти йому щодня. Або позитивний, підбадьорливий напис, який нагадуватиме про себе щоразу, коли захочеться випити чашку ароматної кави або чаю. Все це можна замовити на нашому веб-сайті. Фабрика Орловських – це компанія, яка дає можливості для реалізації найсміливіших рішень та фантазій.
Як замовити сублімаційний друк на тканині, одязі в Україні?
Замовте друк сублімації на Фабриці Орловських і ми виготовимо для Вас продукцію високої якості. Завдяки власному виробництву наша команда оперативно виконує як великі оптові, так і дрібні партії замовлень. Регулярні знижки та акції для Клієнтів роблять наші ціни одними з найвигідніших у Києві.
Нам довіряють, бо:
- ми пропонуємо повноколірний друк із гарантією довговічності малюнка;
- у нас працюють професійні співробітники, які підійдуть зі знанням справи до Вашого замовлення з огляду на індивідуальність кожного замовлення;
- оперативно виконуємо замовлення та приступаємо до друку відразу ж після затвердження макета;
- друкуємо як поодинокі екземпляри, так і великі партії з однаковою ретельністю до результату.
Для замовлення сублімаційного друку на тканині оптом звертайтесь до Фабрики Орловських – зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом, або залиште заявку на сайті, і ми передзвонимо Вам для уточнення деталей.
Технічні вимоги до макетів для сублімаційного друку:
Допустимий формат файлу:
- Векторний
- .cdr – CorelDraw
- .pdf – Adobe PDF
- .ai – AdobeIllustrator
- .eps – EPS
- Растровий
- .tiff (всі шари мають бути злиті)
- .psd – AdobePhotoshop (всі шари мають бути злиті)
- .jpeg (.jpg)
Загальні вимоги до електронного макета:
-
- Макет має бути в масштабі 1:1.
- Роздільна здатність 300 dpi.
- Колірна модель CMYK*.
- Мінімальна товщина ліній та елементів — 0,15 мм.
- Усі шрифти мають бути переведені в криві.
- Мінімальний розмір тексту (прямий шрифт без засічок) – 7 pt.
- Не допускається використання растрованого тексту менше ніж 8 pt (прямий шрифт без засічок).
- Усі растрові зображення повинні бути впроваджені в документ і містити лише один шар. У макеті не повинно бути зайвих шарів, шляхів та каналів. Всі ефекти, такі як: тіні, прозорості, лінзи, текстурні заливки, повинні бути растровані в CMYK-bitmap 300 dpi.
- Макет не повинен містити посилання на вбудовані зображення (для форматів CDR, AI та EPS)
- Неприпустима присутність у макеті растрових об’єктів із прозорим фоном.
* Якщо ваш макет у колірному просторі RGB, ми переведемо його в СМУК. У цьому випадку колірна гама буде змінена і можливо не збігається з вашими очікуваннями. Претензії щодо кольору в цьому випадку не приймаються