Фабрика Орловских
Киевская обл., г. Буча, ул. Тарасовская 32
(067) 352 88 03 (067) 352 88 67 (095) 507 62 95 (044) 592 08 73 Логотип главный
Друк на тканині Пошиття рекламного текстилю Рекламно-сувенірна продукція

Друк на футболках

футболка07Футболки з логотипом – це один із найпоширеніших видів друкованої продукції. Одяг потрапляє як у “базовий” набір промо-виробів будь-якої компанії, так і в преміумсегменті, оскільки користується неймовірною популярністю. Футболки друкують як для промо акцій, коли тиражі кількадесят тисяч, так і дизайнери, модельєри, фабрики з пошиття дитячого одягу.

Яскравий і привабливий друк виступає основним стимулом для покупки одягу. Такі футболки з бавовняної та сумішевої тканини ідеальні для виконання будь-якого завдання: робочої, повсякденної презентації свого бренду.

Приклади наших робіт

Які види футболок бувають під друк?

✔️ Недорогі футболки з друком

Це речі, які шиються на склад. Ідеальний вибір для проведення промо-заходів чи разових акцій. Вигідне рішення для компаній з метою роздачі та друкування великим тиражем. Футболки з друком зображень використовуються у повсякденному житті, для створення форменого одягу працівників та презентації подарунків Клієнтам.

Ці футболки пропонуються у кількох щільностях:

 • 150 г/м2;
 • 165 г/м2;
 • 190 г/м2.

Перевага таких футболок – вони вже є в наявності, причому різні бренди FRUIT of the LOOM, SOI’S, JHK, STEDMAN та інші, які встигли зарекомендувати себе на ринках не тільки України, а й світу, що дозволяє зробити тираж набагато швидше ніж якщо шити футболки на замовлення.

✔️ Футболки пошиті на замовлення

Такий одяг ідеальний для реалізації індивідуальних дизайнерських рішень. Провідні текстильні бренди використовують футболки із малюнками для розробки колекцій стильного повсякденного одягу. Їх шиють із якісного полотна сорту Пеньє — ця тканина на дотик має майже шовковисту текстуру і є натуральним тонким матеріалом. Пеньє часто відносять до люксових тканин. Вона має ряд позитивних характеристик: гігроскопічність, повітропроникність та інші. Оскільки волокна бавовни зазнають особливої ​​обробки — ця тканина характеризується високою довговічністю в носінні. Щільність полотна коливається від 170 г/м2 до 200 г/м2.

Можна також розділити футболки за стилем:

✔️ Чоловіча

Представлені вільним кроєм або злегка приталеним. Чоловічі футболки переважно виготовляються із тканини, яка містить еластан у складі. Чудово себе зарекомендувала тканина стрейч-кулір. Вона має 93-95% бавовни та 5-7% еластану. Її поставляють до нас в Україну або з Туреччини, або виготовляють у нашій країні. Чоловічі футболки можуть мати круглий або v-подібний виріз горловини. Шовкотрафаретний друк на таких футболках виглядає дуже гідно через структуру полотна і фарба на них лягає рівним шаром.

Футболка-поло – ідеальне рішення для створення брендованого одягу, розробки особистого образу чи подарунків для Клієнтів компанії. Може бути використаний як для чоловіків, так і для жінок.

✔️ Жіноча

Фасон жіночих футболок трохи приталений, має різну форму вирізу горловини. Звичний у гардеробі одяг стане ще яскравішим, якщо додати жартівливий напис, фотографію, карикатуру, портрет знаменитості чи будь-яку іншу фігуру. А ще, нанесення логотипа компанії, це чудова можливість розробити корпоративний дрес-код для прекрасної половини колективу та ефективно прорекламувати компанію.

✔️ Унісекс

Фасон футболок-унісекс представлений вільним кроєм, що шиється у широкому розбігу розмірів, щоб задовольнити потреби обох статей. Це ідеальний вибір для створення брендованої промопродукції та одягу для роздачі з логотипом компанії. Оптимальне рішення на замовлення великого тиражу продукції.

✔️ Дитяча

Дитячі футболки розраховані віком до 14 років. Шиються у вільному стилі, можуть мати різну форму горловини. Дитячі футболки з друком – найкраще рішення для нанесення емблеми спортивної команди чи школи.

Різноманітність видів футболок відкриває широкі можливості для друку:

 • Друк логотипа. Неодмінний (умова) елемент будь-якої промо-акції та фірмового одягу. Можливості друку дозволяють наносити великі чи маленькі логотипи з високою чіткістю у будь-якому місці трикотажу – кишеня, воріт, рукав, спина.
 • Друк написи. Смішні, філософські написи, друк прізвища, кредо компанії чи слогани бренду – ідеальний маркетинговий хід та відмінний варіант для ненав’язливої ​​реклами, що працює на запам’ятовування. А ще це чудова можливість відзначити свою приналежність до субкультури, поділитися смаковими уподобаннями або позначити особисте кредо.
 • Друк фото. Фотографічні написи будь-якого характеру вражають своєю якістю. Друк фото на футболці – це чудова можливість зробити трикотажний виріб стильним, виявити креатив та фантазію, розробити цілу серію дизайнерських малюнків для презентації колекції стильних футболок на кожен день та для урочистостей.

Футболки з логотипом – це чудовий спосіб одягнути персонал відповідно до корпоративного стилю. Доступна можливість покращити імідж компанії, навіть за умови великого тиражу. А ще, друк на футболці — це ціле поле для творчості, яке дає безліч позитивних моментів.

Які переваги футболок із печаткою?

 1. Творчий дизайн. Однотонна футболка для дизайнера, аналогічно полотну для художника, дає змогу виявити креатив, фантазію, розмістити лаконічні елементи або величезний принт у стилі фотодруку. Можливості принтів на футболках практично безмежні.
 2. Швидкий друк. Сучасні технології дозволяють нанести друк на футболку всього за кілька хвилин, залежно від складності малюнка та обраної техніки нанесення. Терміновий друк на текстилі відбувається майже миттєво.
 3. Широкий вибір кольорів та відтінків. Методи друку дозволяють максимально точно перенести малюнок на тканину. Для організацій та компаній – це чудова можливість розробити промо-продукцію в корпоративних кольорах та відтінках.
 4. Комфорт. Футболки з друком замовляють організації для розробки фірмового одягу, який відрізняється комфортом і доречний завжди. Це чудове рішення для створення яскравої повсякденної футболки, оскільки цей одяг є у кожному гардеробі, незалежно від статі та віку.
 5. Низька ціна. Футболки, залежно від щільності тканини, відносять до недорогого елементу одягу. При цьому технології друку дозволяють вигідно нанести принт навіть у разі великого тиражу.

На кінцеву вартість друку впливають і технології нанесення. Різноманітність методик дозволяє створити максимально реалістичний принт, нанести друк на синтетичні, сумішеві та натуральні тканини з однаковою якістю. Створити напис, візерунок або зображення, які не поступатимуться фотографічним друком.

Види друку

Шовкотрафаретний

Метод нанесення принта на тканину проводиться за допомогою трафарету або сітки, через яку продавлюється фарба. Зображення виходять високостійкими до вологи та сонця. Трафаретний друк на футболці – найкраще рішення для друку на дешевих промо-футболках із щільністю тканини 140-190 г. Основною перевагою такої методики є низька ціна за великого тиражу.

А також для преміумсегмента, де з технологіями друку можна експериментувати: додавши в фарбу порошок – отримуємо об’ємний друк ПАФФ, або малюнок, який нагадуватиме замшу. При введенні металізованого порошку виходить друк ГЛІТЕРОМ, дрібнодисперсного порошку – друк ШИМЕРОМ, або просто друк ЗОЛОТОМ. Металізовані порошки для друку в нашій компанії представлені в декількох кольорах.

Також нами проводиться технологія витравлення з футболок. Методика використовується лише для пофарбованих футболок. У цьому випадку також додається спеціальний порошок, який дозволяє «витравити» забарвлену тканину, і така футболка після друку має чудові тактильні відчуття: малюнок не лежить коржем, тканина залишається такою ж м’якою, як і на білих футболках. Особливо якщо використовувати водяні фарби для друку по тканинах. У нашій компанії застосовуються водяні фарби як моно, так і двокомпонентні.

Цифровий (прямий)

Спосіб прямого перенесення зображення на готовий виріб за допомогою принтера та спеціального чорнила. Фарби настільки добре поєднуються з тканиною, що, в буквальному значенні, стають частиною текстилю. Технологія підходить для футболок середнього цінового діапазону, де щільність тканини становить 150-190 г. Цифровий друк – це найкращий вибір для створення малюнків на футболках для повсякденного життя, форменого одягу або презентації недорогих подарунків Клієнтам.

Флекс

Вид друку проводиться за допомогою полімерної плівки литого крою. Малюнок переноситься на тканину за допомогою термопресу. Різноманітність палітри та фактур плівок дозволяє максимально точно передати кольори та фактурність принта. Флексодрук використовується для футболок, толстовок, кепок, сумок, рюкзаків. І є ідеальним рішенням для друку при невеликих тиражах або на виробах, куди важко підлізти шовкотрафаретом.

Термотрансферний

Технологія друку плівкою. Малюнок закріплюється на тканині за умови тиску та високої температури. Використовується для нанесення малюнків на натуральних тканинах або матеріалах, які не бояться впливу високої температури. Останнім часом термотрансферний друк практично повністю замінює трафаретний, оскільки використовується коли потрібно швидко отримати повноколірне зображення.

Сублімаційний

Сублімація – це популярний метод перенесення картинки на текстиль, при якому барвники відразу переходять з твердого стану в газоподібний. Технологія дозволяє досягти чіткого, повноколірного зображення високої якості. Сублімація – універсальний вид друку на синтетичних футболках.

Усі технології друку можна назвати ефективними, але не універсальними. Цифровий друк розрахований на невеликі тиражі. Сублімація підійде для друку лише на синтетичних тканинах. Шовкотрафарет не дозволяє фотографувати зображення. Флексодрук більш тривалий у виконанні. При цьому скільки коштує продукція, визначає технологія. Крім методу друку, важливу роль відіграє принт, який можна нанести на футболку.

Популярні принти на футболках

 • Логотипи

Футболки з логотипами виготовляються у мінімалістичному дизайні. Основне призначення – створення форменого одягу.

 • Написи

Можуть нести як рекламний, так і особистий виклик. Підходять для рекламної акції, подарунків чи особистих цілей.

 • Портрети

Кольорові чи чорно-білі портрети ідеальні для особистого образу чи створення дизайнерських футболок.

 • Квіти

Яскравий та завжди актуальний малюнок. Підійде для презентації свого стилю, подарунка близьким.

 • Tie Dye

Абсолютний тренд останніх років. Використовується дизайнерами для розробки колекцій одягу та створення унікального особистого образу.

 • Поп-арт

Ще один тренд із використанням малюнків із мультиків, популярних фільмів, серіалів, портретів знаменитостей. Може мати як особисту, і рекламну мету.

Логотип, напис, малюнок, візерунок, зображення – все це доступно із застосуванням сучасних технологій друку, якісного обладнання, найкращих матеріалів. Досвід та професіоналізм Фабрики Орловських дозволяє створювати малюнки будь-якої складності, без зайвих фінансових та тимчасових витрат.

Як замовити у нас недорогий друк на футболці?

Фабрика Орловських – це 100% якість друку на футболках оптом за доступною ціною. Наша компанія розробляє унікальні та якісні рішення для одиничного та замовлення оптом в Україні.

Ми:

 • Здійснюємо терміновий друк на футболках;
 • Маємо власне високотехнічне обладнання;
 • Використовуємо лише перевірені матеріали;
 • Не залучаємо в процес роботи посередників;
 • Робимо ставку на довгострокові відносини, а чи не на швидку вигоду;
 • Гарантуємо найкращі цінові пропозиції у Києві;
 • Здійснюємо оперативне доставлення по Києву та Україні.

Щоб надрукувати логотип, малюнок, фото, ім’я або напис на футболку, зв’яжіться за вказаними контактами або заповніть онлайн-форму на сайті. Усі подробиці, включаючи ціну та тривалість виготовлення друку, можна дізнатися за вказаними контактами.

Фабрика Орловських – це найкраще рішення, коли Вам необхідний друк на футболку. Ми завжди добиваємось максимальної якості друку, тестуємо нашу продукцію та даємо гарантії на кожен створений малюнок. Фабрика Орловських з радістю візьметься за будь-яке, навіть найскладніше замовлення.

  Порахувати замовлення

  Прикріпіть файл з макетом і ми зробимо індивідуальний прорахунок

  Приклад: Нам потрібно замовити 100 футболок із друком.

  ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!
  МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

  ×

   Замовити дзвінок

   ×

    Зворотній зв'язок

    ×

     Отримати консультацію

     ×

      Заявка на замовлення

      Прикріпіть файл з макетом і ми зробимо індивідуальний прорахунок

      Приклад: Нам потрібно замовити 100 футболок із друком.

      ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!
      МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

      ×

       Потрібна консультація спеціаліста?

       Вкажіть номер телефону і ми передзвонимо

       Дякуємо за звернення!

       Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

       ×

        Не знайшли, що шукали?

        Надішліть форму і ми підготуємо для Вас персональну пропозицію

        ×

         Заказать звонок

         ×

          Обратная связь

          ×

           Получить консультацию

           ×

            Сделать заказ

            Прикрепите файл с макетом и мы сделаем индивидуальный расчет

            Пример: Нам нужно заказать 100 футболок с печатью.

            СПАСИБО ЗА ОБРАЩЕНИЕ!
            МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ.

            ×

             Нужна консультация специалиста?

             Укажите номер телефона и мы перезвоним

             Спасибо за обращение!

             Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

             ×

              Не нашли что искали?

              Отправьте форму и мы подготовим для Вас персональное предложение