Фабрика Орловских
Киевская обл., г. Буча, ул. Тарасовская 32
(067) 352 88 03 (067) 352 88 67 (095) 507 62 95 (044) 592 08 73 Логотип главный
Звоните! +38 (067) 352 88 03|factory@orlovskiy.net

З чого розпочати свою справу у сфері виробництва одягу?

З чого розпочати свою справу у сфері виробництва одягу?

А ви знаєте, що попри нелегкі часи, деякі напрямки українського текстильного ринку розвиваються і досить успішно! 😇
Насилу та наполегливими зусиллями нові українські 🇺🇦 виробники пробиваються на ринок конкуруючи з китайським 🇨🇳 та турецьким 🇹🇷 асортиментом.
 
Розпочати свій бізнес у сфері виробництва одягу мріє багато хто: молоді та амбітні студенти 👩‍🎓🧑‍🎓, талановиті та заповзятливі батьки 👫, домогосподарки 💁‍♀️ та домогосподарі 💁‍♂️, службовці 👩‍✈️, що зважилися на свою справу і вже чинні підприємці 👨‍💼, зірки шоубізнесу 👩‍🎤.

На наш погляд, один із найдоступніших та найвдячніших напрямків у сфері виробництва одягу є домашній текстиль. Досить не вибагливі вироби – футболки, туніки, сукні, майки, шорти, сорочки, колекції для сну – можуть дати гарний досвід та побудувати фундамент для подальшого розвитку.

Сьогодні одяг для будинку повинен бути таким, щоб ви не тільки відчували себе прекрасним, лежачи на дивані в компанії бутербродика та серіалу, але й могли, не переодягаючись, вийти на вулицю.
Зазвичай моделі одягу вигадують дизайнери. Але багато вже вигадано до нас. Невигадливий малюнок на футболці, шортики в тон – і вуаля! Комплект готовий! І випускати нову колекцію можна хоч щотижня, оскільки це можуть бути ті ж моделі, але в новому кольорі, з новим принтом, у новій тканині.

Отже, коли наважитеся поділитися зі світом своїми класними піжамами та модними футболками, приходьте! Ми запечатаємо всю вашу колекцію зверху до низу або спочатку і до наступної колекції! 😉
 
Для натхнення – Туніки від Fleri 😉
Шовкотрафаретний друк А4 у 4 фарби зі спецефектом пафф.
Просто, мило, зручно, красиво, практично…
с принтом светлаяс принтом темная

Leave A Comment