Фабрика Орловских
Киевская обл., г. Буча, ул. Тарасовская 32
(067) 352 88 03 (067) 352 88 67 (095) 507 62 95 (044) 592 08 73 Логотип главный
Звоните! +38 (067) 352 88 03|factory@orlovskiy.net

Цікаві відомості про шовкографію

Цікаві відомості про шовкографію

Шовкографія – популярний метод нанесення зображень на різні поверхні за допомогою трафаретної друкарської форми, крізь яку фарба наноситься на крій і відразу запечатується на матеріалі.
☝Сам термін “шовкографія” (serigrafia) етимологічно складається з двох коренів: seri (з грецької: шовк) і grafia (з грецької: писання, зображення). Це означає, що походження назви належати до роботи, пов’язаної з декоруванням шовку або за допомогою нього на ньому. Згідно з традицією, шовкографія виникла у Китаї.

А ви знали, що чинні гіпотези про китайське походження шовкографії, ґрунтуються на тому факті, що шовк почали виробляти в цій країні за 1200 років до нової ери. Проте немає свідчень, які можуть з певністю це підтвердити.

✔️Отже, за допомогою шовкотрафарету можна друкувати на футболках і крої тканини, ручках, запальничках, чашках, брелоках та інших видах сувенірної продукції.
Хочемо поділитися з вами красивою легендою, що розповідає про те, що трафаретний друк, як і все геніальне, був підглянутий людиною у природи…
☝️У далекі часи туземці Полінезійських островів спостерігали, як природа малювала чарівні візерунки, коли дощова вода просочувалася через отвори з’їденого комахами листа?, що впав на землю. Крапля за краплею, проникаючи крізь зрізану листову пластину, залишала на землі химерні візерунки. Стародавні люди були настільки захоплені подібним дійством, що й самі почали намагатися вирізати візерунки на листових пластинах бананової пальми, а потім приклавши отриманий шаблон до дерев’яної поверхні, стали наносити поверх нього рослинні барвники?.

Так, це лише легенда і можна нескінченно сперечатися про те, хто ж насправді був першим відкривачем цієї техніки. Важливо інше – цей спосіб нанесення зображень живе вже багато століть і без перебільшення можна вважати, що трафаретний друк став одним зі способів самовираження нації, тому що застосовується людиною багато років для прикрашання національного одягу, взуття, житла та предметів домашнього вжитку практично всіма народами світу❗️
Наша фабрика вже 17 років використовує шовкотрафаретний друк при виготовленні як текстильної, так і сувенірної продукції?.
За один робочий день методом шовкотрафаретного друку ми можемо забрендувати одночасно:
✔️ 2000 кепок
✔️ 4000 футболок/сумок/фартухів
✔️ 2000 регланів
Завжди раді Вам допомогти! Втілимо ваші ідеї в життя!

Leave A Comment