Фабрика Орловских
Киевская обл., г. Буча, ул. Тарасовская 32
(067) 352 88 03 (067) 352 88 67 (095) 507 62 95 (044) 592 08 73 Логотип главный
Звоните! +38 (067) 352 88 03|factory@orlovskiy.net

Друк на жилетах оптом

Друк на жилетах – ефективний та стильний варіант демонстрації персонального іміджу за допомогою друку на текстилі. Як додатковий елемент одягу, жилети з дизайном можна чудово поєднувати з іншими речами та вносити неповторний образ у повсякденне життя.

Друк на текстилі для компаній — один із найкращих методів просування та популяризації бренду. Жилети з фірмовою символікою ідеально формують корпоративний стиль та зміцнюють бренд. Саме тому світові компанії надають перевагу жилетам з логотипом для розкручування бренду під час рекламних заходів.

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

Наші роботи

Переваги

Основними перевагами друку на жилетах є:

  1. Універсальність малюнка. Техніка друку передбачає зображення будь-якого розміру.
  2. Стійкість фарб. Фарби для друку на текстилі відрізняються своєю зносостійкістю та довговічністю.
  3. Екологічність матеріалів. Цифровий друк по текстилю спрямовано екологію. Всі матеріали та фарби для друку безпечні та гіпоалергенні.
  4. Широкий спектр кольорів. Сучасна техніка термотрансферного друку дозволяє використовувати всю палітру, а надруковані на текстиль кольори зберігають всю жвавість і насиченість.
  5. Розкручування бренду. Брендовані жилети – відмінний та швидкий спосіб масового поширення бренду та залучення потенційних клієнтів.

Де замовити якісний друк на жилетах оптом в Україні?

Фабрика Орловських – багаторічне виробництво високоякісного шовкотрафаретного друку в Україні. Ми пропонуємо друк на текстилі для брендів оптом великими тиражами на вигідних умовах та працюємо виключно з якісними матеріалами. Саме у нас Ви зможете замовити друк логотипа чи емблеми на спортивному та офісному жилеті, які чудово підкреслять статус вашої компанії.

Замовити друк оптом на жилетах з доставленням по всій Україні ви можете зараз. Просто зв’яжіться з менеджерами нашої компанії, і досвідчена команда Орловських Фабрики реалізує будь-яку вашу ідею і втілить її в життя.

Фабрика Орловських у Києві — надання якісної та своєчасної послуги друкарського виробництва!

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ