Бажаєте продемонструвати унікальне вбрання чи якісно прорекламувати власну компанію? Тоді замовте футболку, кепку, кухоль чи будь-який інший сувенір із логотипом, нанесеним за допомогою інноваційних технологій. Фабрика Орловських знає, як зробити продукцію оригінальною та впізнаваною за невеликих грошових витрат!
Що таке термодрук і як він наноситься
Нині найбільш популярною послугою друку на виробах є термодрук. Застосовуючи такий спосіб вдається дістатися навіть до важкодоступних місць тканинного виробу (кишені, шви, рукави, вигини).
Щоб нанести малюнок за допомогою термодруку, зображення попередньо наноситься на проміжний носій, яким виступає плівка або папір, а потім за допомогою впливу високих температур картинка переноситься на текстиль. Варто врахувати, що зображення на проміжному носії має бути дзеркальним, щоб по закінченню отримати на тканині картинку правильного ракурсу.
Процес нанесення термодруку на тканину складається з наступних етапів:
- Розробка індивідуального дизайну, векторної картинки, що підходить для термодруку.
- Нарізка термоплівки за допомогою спеціального обладнання, в яке вставляється тришарова термоплівка, що складається з трьох шарів: прозора основа, термоплівка і термоклей.
- Ручне очищення зображення. Зайві деталі на прозорій основі видаляються за допомогою допоміжних інструментів майстром, а потім заготовка переноситься на текстиль.
- Плівка з попередньо підготовленим зображенням накладається на тканину в те місце, де необхідно зображення картинки. Потім під пресом та впливом температури термоклей плавиться і припечатує малюнок на тканину. Після остигання прозора плівка, що залишилася, видаляється з тканини.
Приклади робіт
Технічні вимоги до макетів для термодруку:
Допустимий формат файлу:
- Векторний
- .cdr — CorelDraw
- .pdf — Adobe PDF
- .ai — AdobeIllustrator
- .eps — EPS
- Растровий
- .tiff (всі шари мають бути злиті)
- .psd — AdobePhotoshop (всі шари мають бути злиті)
- .jpeg (.jpg)
Загальні вимоги до електронного макета:
-
- Макет має бути в масштабі 1:1.
- Роздільна здатність 300 dpi.
- Колірна модель CMYK*.
- Усі шрифти мають бути переведені в криві.
- Усі растрові зображення повинні бути впроваджені в документ і містити лише один шар. У макеті не повинно бути зайвих шарів, шляхів та каналів. Всі ефекти, такі як: тіні, прозорості, лінзи, текстурні заливки, повинні бути растровані в CMYK-bitmap 300 dpi.
- Макет не повинен містити посилання на вбудовані зображення (для форматів CDR, AI та EPS)
* Якщо ваш макет у колірному просторі RGB, ми переведемо його в СМУК. В цьому випадку колірна гама буде змінена і можливо не збігається з вашими очікуваннями. Претензії щодо кольору в цьому випадку не приймаються