Фабрика Орловских
Киевская обл., г. Буча, ул. Тарасовская 32
(067) 352 88 03 (067) 352 88 67 (095) 507 62 95 (044) 592 08 73 Логотип главный
Звоните! +38 (067) 352 88 03|factory@orlovskiy.net

Вишивка на одязі оптом

Машинна вишивка на одязі — це метод нанесення стійкого зображення або напису на матеріал за допомогою цифрового (комп’ютерного) обладнання для вишивки.

Вишивка логотипа на одязі — чудовий та ефективний метод персоналізації компанії. Фірмовий одяг з вишитою емблемою суттєво виділить Вас серед конкурентів, допоможе створити корпоративний стиль та підвищить увагу до бренду.

Переваги комп’ютерної вишивки

Основними перевагами вишивки є:

 1. Висока стійкість фарб. Виготовлена ​​високоякісними основами вишивка, стійка до агресивного середовища. Завдяки насиченим фарбам одяг з вишивкою довго зберігає свій естетичний і дорогий зовнішній вигляд.
 2. Великий асортимент ниток. Різноманітність фактур і багата кольорова гама дають можливість створювати унікальне вбрання з будь-яким дизайном.  Вишивка на футболці підкреслить люксовий імідж компанії та підніме корпоративний дух.
 3. Вишивка на всіх видах текстилю. Сучасні технології нанесення зображення виконують вишивку на тканинах із будь-яким складом.
 4. Максимальна точність зображення. Можливість переносити малюнок у високій якості на тканину, дозволяє опрацювати навіть найдрібніші деталі. Це найкраще рішення для нанесення логотипа на головний убір. Вишивка на кепці стане основним елементом іміджу та зіграє на успішне розкручування бренду.
ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

Приклади робіт

ПЕРЕЙТИ В ПОРТФОЛІО

Технологія машинної вишивки

Процес вишивки здійснюється у два основні етапи

 • Крок 1. Створення програми вишивки

Програми вишивки створюються у вузькоспеціалізованому програмному забезпеченні на комп’ютері програмістом-дизайнером. Він займається розробкою концепцій логотипа та доопрацюванням вже готового до вишивки зображення. Файл із затвердженим дизайном завантажується у вишивальну машину.

 • Крок 2. Налаштування машини та вишивка

Швачка-оператор вишивальної техніки налаштовує усі необхідні параметри вишивальної машини: кількість кольорів, щільність та розставляння ниток, розмір майбутньої вишивки. На цьому етапі важливо підібрати правильні параметри, від яких залежить якість нанесення зображення на матеріал. Після налаштування машини, виріб поміщається у спеціальний пристрій – вишивальні п’яльці. Процес вишивки відбувається автоматично, під наглядом фахівця.

Машинна вишивка на одязі досить кропітка робота, яка потребує певного підходу та професіоналізму. Щоб отримати малюнок або напис у бездоганній якості, слід довірити вишивку надійним та перевіреним компаніям.

Як замовити вишивку на тканині високої якості в Україні?

Фабрика Орловських – одна з передових компаній на українському ринку з брендування та персоналізації текстильних виробів.

Наша компанія пропонує нанесення високоякісного логотипа на спеціалізованому цифровому обладнанні. Саме у нас Ви зможете замовити ексклюзивну вишивку елементів дизайну на матеріалі будь-якої густини. Вишитий одяг лише підкреслить престижність корпоративного стилю.

Для наших клієнтів:

 • Швидке та якісне виконання замовлення будь-якої складності;
 • Високотехнологічне обладнання;
 • Сучасні технології нанесення малюнка;
 • Програма лояльності;
 • Якісні нитки та основи;
 • Опт та дрібний опт.

Замовити вишивку на одязі за оптовими цінами Ви можете просто зараз у досвідчених фахівців Фабрики Орловських. Зверніться до менеджерів нашої компанії, і вони проконсультують Вас з усіх питань. Професійна та креативна команда Фабрики Орловських розробить індивідуальну вишивку-логотип для вашого бренду на всі побажання.

Фабрика Орловських – це сучасна комп’ютерна вишивка преміум якості та реалізація найкрутіших ідей!

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

Технічні вимоги до макетів для вишивки:

 1. Векторний формат у масштабі 1:1
 2. Використовуйте шрифт без засічок, висота букв не менше 5 мм
 3. Усі шрифти повинні бути переведені в криві
 4. Товщина ліній не менше ніж 1 мм
 5. У макеті не повинно бути градієнтів та абрисів